W ostatnią niedzielę w naszej tężni zrobiło się naprawdę wakacyjnie!
Gościliśmy zespół "TONIEMY - To Nie My", który zaprezentował się w letnim repertuarze - nie zabrakło szant i morskich opowieści, a całość stworzyła prawdziwie tawernianą atmosferę, pełną luzu i uśmiechu.
Było sympatycznie, klimatycznie i bardzo muzycznie - dziękujemy Wam serdecznie za obecność i piękny występ!
Cieszymy się, że mogliście być z nami i uświetnić niedzielne popołudnie!
Do zobaczenia przy kolejnych muzycznych spotkaniach w tężni!
Opublikowano: 8 lipca 2025 r.
Autor: Biblioteka Rzekuń
Ostatnia aktualizacja: 08.07.2025, 10:23






